Aydın Büyükşehir Belediyesi Efeler Salı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

Sabahın erken saatlerinde çorba dağıtımına başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tezgâhlarını açan esnaflar ve sabahın erken saatlerinde alışverişe gelen vatandaşlar sıcak çorba ikramıyla karşılanmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

Sıcak çorbalarını yudumlayan esnaf ve vatandaşlar, soğuk kış günlerinde böylesi bir uygulamayı hayata geçirdiği için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Bir vatandaşın, “Özlem Çerçioğlu’nun bu soğuk kış günü böylesi bir hizmet sunması bizler için büyük jest. Kendisini seviyor, hizmetlerini takdirle karşılıyoruz.” demesi üzerine, çok sayıda vatandaş da “Allah razı olsun başkanımızdan. Sağolsun, çok memnunuz.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

“HALKIMIZIN HER DAİM YANINDA OLDUK, HEP DE OLACAĞIZ”

Öte yandan, sıcak çorba uygulamasının aralıksız devam edeceğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Üretici, esnaf ve vatandaşlarımızın her daim yanında olduk, hep de olacağız. Soğuk kış günlerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak sıcak çorba uygulamamız aralıksız sürecek. Tüm vatandaşlarımıza afiyet olsun.” dedi.