Kuşadası, Türkiye’nin en önemli turizm buluşmalarından olan Travel Turkey İzmir’de yerini aldı. Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde KODER ve TÜRSAB’ın desteğiyle Travel Turkey İzmir’de açılan Kuşadası standı fuarın ilk gününde ziyaretçi akınına uğradı. 

Bu yıl 12’incisi düzenlenen Turizm Fuar ve Kongresi Travel Turkey, Gaziemir’de yer alan Fuar İzmir’de başladı. Kuşadası, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türk turizm sektörünün en önemli organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen ve bu yıl 50 binin üzerinde turizm profesyonelinin ziyaret etmesi beklenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne turizmcilerle birlikte katıldı.

Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde, KODER ve TÜRSAB’ın desteğiyle B Holünde açılan A 306 No’lu stantta, hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyallerle Kuşadası’nın doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine ait turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere tanıtmayı hedefleyen fuarda yer alan Kuşadası standı yoğun ilgi görüyor.