BÜYÜKYAPICI BÜYÜK JEST YAPTI

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, kendisi gibi ilçede hizmet veren meslektaşları olan eczacıların 14 Mayıs Eczacılar Günü’nü kutladı.

Eczacılar günü dolayısıyla tüm eczacılara çiçek gönderen Başkan Büyükyapıcı, sağlık sisteminin en önemli halkalarından biri olan eczacıların, ülkenin her köşesinde gece gündüz demeden insanların sağlığı için verdikleri hizmetle her türlü övgüyü hak ettiklerini söyledi.

Kendisinin de aynı sektörden meslektaşları olduğunu belirten Eczacı Başkan Mustafa Büyükyapıcı” Eczacılar hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, üretimini ve vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayan, kendini tüm insanlığın sağlığını düşünmeye adayan, sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan eczacılığı, özveri ve gayret içerisinde sürdürmekte olan tüm eczacılarımızın Eczacılar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Eczacılar, özel günlerini unutmayıp çiçekle kendilerini onurlandıran Başkan Büyükyapıcı’ya teşekkür edip aynı dilek ve temennilerle eczacı Başkan Büyükyapıcı’nın gününü kutladılar.