KARACASU’DA KARAYOLLARININ DÖKTÜĞÜ MICIRLAR TEHLİKELE SAÇIYOR

Karacasu – Kuyucak karayolunda devam eden yol çalışması esnasında yola dökülen mucur kazaya neden oldu. Kazada bir kişi yaralandı.

Kaza, Kuyucak karayolunun Başaran Mahallesi mezarlık mevkiinde karayolunda saat 18.30 sıralarından meydana geldi.

Yapımına uzun yıllardır devam edilen ve çok sayıda ölümlü ve yaralamalı kazanın meydana geldiği Karacasu – Kuyucak karayolu, kazalara davetiye çıkarmaya devam ediyor.

Karacasu’dan Kuyucak istikametine gitmekte olan 35 DBY 62 plakalı otomobil sürücüsü Yeniceli Ali Hikmet Ayhan, Başaran’ı geçtikten sonra yol yapım çalışması süren mezarlık mevkinde otomobilini yola dökülen mucura kaptırması sonu meydana gelen tek taraflı kazadan yaralı olarak kurtuldu.

Takla atarak ters gelen otomobilde sıkışan sürücü Ali Hikmet Ayhan’a ilk müdahaleyi Büyükşehir Belediyesine ait İtfaiye ekipleri yaptı.

Sıkıştığı otomobilinden itfaiye ekiplerince kurtarılan sürücü, 112 acil servis ekipleri tarafından Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kazanın ardından jandarma ekipleri kısa süreliğine yolu trafiğe kapattı. Yolun açılması ile birlikte yol iki taraflı trafiğe açıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.