SELATİN MAHALLESİ’NİN YOLLARI ARTIK DAHA DÜZGÜN

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’nun talimatlarıyla Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol ve Şube ekipleri tarafından Germencik ilçesi’nin Selatin Mahallesi’nde alt yapı ve üst yapı sorunları anında çözüme ulaşıyor.

Bünyesinde 800 yıllık koca bir tarih barındıran Selatin Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşık 8 bin metre kare olan parke taşı kaplama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

“YOLUMUZ DAHA DÜZGÜN DAHA GENİŞ”

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takdirle karşılayan Selatin Mahallesi sakinleri: “Özlem Başkanımızın gerçekten de Aydın’a yapmış olduğu hizmetler diğer başkanlara örnek olacak kadar güzel. Yolumuz önce ki yola göre daha düzgün ve daha geniş bizlerde bu yönde istekte bulunmuştuk. Yapmış olduğu hizmetler bizlere vermiş olduğu değeri gösteriyor. Allah başımızdan eksik etmesin. Topuklu Efemize çok teşekkür ederiz.”

“TOPUKLU EFEMİZE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM”

Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Germencik İlçesi’nin Selatin Mahallesi Muhtarı Fikret Kacar ise “Önceden yollarımız da yamalı, bozuk bir asfalt vardı. Aynı zamanda oldukça dar bir yoldu. Bu yolun genişlemesi için ve iyileştirilmesi için Kuşadası’nda Özlem Başkanımızın yapmış olduğu Muhtarlar toplantısına katılım sağladım ve orada başvurumu yaptım. Yerleşik alan olduğu için asfalt istemedik, parke taşının sağlık açısından da ve aynı zamanda görünümünün daha iyi olduğuna karar verdik. Okul çıkışı için de çocuklarımıza güzel bir yaya yolu sağlandı. Hizmetten çok memnunuz. Topuklu Efemize mahallem ve şahsım adına canı gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu.