Adnan Menderes Üniversitesi ile Aymelek Derneğinin “Düşle Gerçek Olsun” projesi, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO), Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), SPK Topluluğu ve öğrencilerin gönüllü olarak katılımıyla meyvelerini vermeye başladı. 


Nazilli’nin tüm köylerinde bulunan engelliler ve 65 yaş üzeri tüm yaşlıların ziyaret edilerek dileklerini yerine getirmeye yönelik olan proje kapsamında Nazilli İİBF, Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO öğrencileri ve ADÜ yabancı uyruklu öğrencilerin katıldığı Aymelek Derneği Gündüz Bakım evi ziyareti gerçekleşti.

Ziyarette Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi sakinlerinden Gülşen Demirbek tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye ve tablolar dernek yöneticilerine teslim edildi.

Dernek Başkanı Yurdagül Altınbaş’tan derneğin çalışmaları hakkında bilgiler alan öğrenciler Gündüz Bakım Evi’nde bulunan yaşlılar ile bir süre sohbet ederek güzel vakit geçirdi.

Proje kapsamında çalışmalarına devam eden öğrenciler, Apaklar ve Çatak Mahallesi’nde yaşayan engelli ve yaşlıları ziyaret etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.