Ulusal ve uluslararası katıldığı her yarışmada Aydın ve ülkemizi en iyi tanıtan Aydın Berberler Odası üyesi Aydınlı Kuaför Ümit Efe, bu kez İtalya’nın Sorrento kentinde düzenlenen saç bakım ürünlerinin lansmanında Aydın’ı temsil etti.


 

“EN SON TRENDLERİ YAKINDAN GÖRME FIRSATI YAKALADIM”

Ümit Efe, İtalya dönüşü ayağının tozuyla Berberler Odası Başkanlığı ve Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan’ı makamında ziyaret etti. Sektörün önde gelen isimleri ile bir araya gelme fırsatı bulduğunu dile getiren Ümit Efe “Böyle bir organizenin bir parçası olmaktan onur ve gurur duydum. Dünyaca ünlü birçok isimin de yer aldığı lansmanda en son trendleri yakında görme fırsatım oldu” dedi.

AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan kendisini ziyarete gelen Ümit Efe’yi tebrik ederek kendisi ile gurur duyduğunu söyledi. Çetindoğan, “Başarılı çalışmalara imza atan arkadaşlarımızı duyunca gururlanıyoruz. Dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen böylesi büyük organizasyonlara daha çok üyemizin katılmasını dilerim. Ülkemizin ve Aydın ilimizin ismini duyurma fırsatı buluruz. Aydın Berberler Odası ve AYESOB Başkanlığı olarak maddi manevi her konuda üyelerimizin her zaman yanındayız. Ümit kardeşimizi başarılı çalışmalarından dolayı tekrar tebrik ediyorum. Yolu daima açık olsun” diye konuştu.