USTA KALEM BU KEZ TOPUKLU EFE’YE ATILAN İFTİRALARI YAZDI

0
448

Sharing is caring!

Söke’nin duayen gazetecisi Durmuş Tuna, Söke’nin olduğu kadar Aydın’ın da nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak kendi sosyal paylaşım hesabındaki yazısında CHP delege seçimlerini kaleme alan Tuna bu kez son günlerde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu yıpratmaya yönelik yapılan paylaşımları köşe yazısına taşıdı.

Söke’nin usta kalemlerinden olan Durmuş Tuna kendine ait sosyal paylaşım hesabında yaptığı gündeme dair yorumlarını yazmayı sürdürüyor. Son olarak CHP delege seçimlerinde yaşananları yazan usta Durmuş Tuna, bu kez Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik gerçekleştirilen karalama kampanyalarını ve Aydın’ın Topuklu Efesi’nin yaptığı hizmetleri kaleme aldı.
Yazısına “Artık” başlığını atan Tuna, Aydın kamuoyunun yalan, iftira ve hakaret içerikli sosyal medya paylaşımlarındaki sınır tanımazlığa artık hep bir ağızdan “yuh!” dediklerini yazdı. İşte,sosyal paylaşım sitesinde deli saçması yalanların; Türkiye’nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı unvanına sahip Özlem Çerçioğlu’na zarar vermediğini aksine güçlendirdiğini ifade eden Tuna’nın oldukça kapsamlı olan köşe yazısı:

ARTIK…
Aydın kamuoyu ARTIK “pes!” diyor…
Yalan, iftira ve hakaret içerikli sosyal medya paylaşımlarındaki sınır tanımazlığa ARTIK hep bir ağızdan “yuh!” diyoruz…
Aydın’ın Halkçı ve Çalışkan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu yıpratmaya yönelik paylaşımlar, vatandaşlar tarafından bırakınız dikkate alınmayı ARTIK dalgaya bile alınmıyor…
Siyasi hesaplar peşinde koşan zavallıların deli saçması iddiaları; Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan, Aydın’ın Topuklu Efe’si Özlem Çerçioğlu’nu çok seven halkı tarafından ARTIK sadece acınıyorlar…
Sergiledikleri siyaset ve izledikleri yayın politikalarıyla tamamen itibarsızlaşan ve de saygınlıkları kalmayanlardan oluşan iftira çetesi ARTIK düştükleri komik durumlara gülmek için bile takip edilmiyor…
FETÖ/PDY’nin belediyeler imamı olduğunu (kesin bir dille) iddia ettikleri ve tutuklu kaldığı 14 ay sürecinde Erkan Karaaslan’a her türlü alçaklığı yapan iftira çetesinin halkın gözünde ARTIK zerre kadar inanılırlığı kalmadı…
İftira çetesinin yalan söylediği yani Karaaslan’ın belediyeler imamı olmadığı ARTIK anlaşıldı ve tahliye edildi…
İftira çetesi mensupları; Karaaslan konusunda alçakça ve kalleşçe bir yol izlemişti?
CHP’li Aydın Büyükşehir Belediyesi gibi; AKP’li İstanbul, Ankara, Denizli büyükşehir belediyeleri ve aralarında MHP’li başkanların da bulunduğu toplamda 101 belediyeye danışmanlık hizmeti veren Karaaslan’ı neden FETÖ/PDY’ci ilan etmişlerdi dersiniz?
Siyasilerin de maddi ve manevi olarak destek verdiği iftira çetesinin hesabı belliydi!!!
İki dönemdir halkının teveccühüyle başkan seçilen ve 8 yıldır da Aydın’ı başarılı bir şekilde yöneten Özlem Çerçioğlu korkusu iftira, hakaret, karalama ve yalanların başlıca sebebidir.
“Aydın’a ve Aydın halkına ALTIN ÇAĞI YAŞATACAĞIM” sloganıyla hizmet üreten ve hizmet yolunda ilklere imza atan ATA’mızın işaret ettiği çağdaş Türk kadını Özlem Çerçioğlu’nun önlenemeyen yükselişi, siyasi rakiplerinin uykularını kaçırıyor.
Erkan Karaaslan ile çalışan diğer 100 belediye başkanı gibi; Çerçioğlu’nun yönettiği Aydın BŞB’si de bazı birimler için hizmet alımında bulunmuştur.
Aralarında; AKP’li İstanbul, Ankara, Denizli gibi büyükşehirler ve MHP’li belediyelerin de bulunduğu toplamda 101 başkan hakkında nedense Karaaslan bağlantısı yapılmamış ve böyle bir algı yaratılmamıştır.
Ancakkkk; konu Aydın ve 2009-2014 yerel seçimlerinde bileği bükülemeyen Özlem Çerçioğlu olunca işler değişti.
Aydın’ı ve Aydın BŞB’sini AKP’lileştirmeye yönelik atılan adımlar nedeniyle bu yaygaralar kopartılıyor ve FETÖ/PDY algıları yaratılmaya çalışılıyor.
Bütün hesaplarını 2019 yerel seçimlerine endeksleyen ve planlarını da buna göre yapan siyasi mağluplar; “Ya tutarsa!” diyerek ve satılmış kalemlerine verdikleri talimatlarla, Karaaslan için FETÖ/PDY’nin belediyeler imamı olduğu yaygarasını koparttılar.
Sıkı sıkıya sarıldıkları bu senaryoda zaman zaman çok ileri gittiler!
Siyasi işbirlikçilerinden aldıkları güvence ile duruşmaların yapıldığı mahkemeleri etki altına almak hatta dürüst hakim ve savcıları yönlendirmek için her türlü alçaklığı denemekten çekinmediler.
Halkçı Başkan Özlem Çerçioğlu’nun siyasi rakipleri ve onların işbirlikçilerinden oluşan iftira çetesi; eli kanlı terör örgütünün lideri Fetullah Gülen ile göbek bağı olduğu Devletimiz tarafından belgelenen diğer 100 belediye başkanı arasındaki “FETÖ/PDY işbirlikçisi!” isimler konusunda aynı hassasiyeti gösteremedi!
Damatları, çocukları FETÖ sevici olduğu görülen o başkanlar nedense Karaaslan ile ilişkilendirilemedi…
AKP Hükümetince; Türkiye genelindeki belediyelere yönelik çok kapsamlı araştırmalar yapılmıştır.
Özellikle de CHP’li başkanlar tarafından yönetilen belediyeler, FETÖ/PDY konusunda titiz bir incelemeye tabi tutulmuşlardır.
Uzun süren incelemeler gösterdi ki; Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu’nun yönettiği Aydın BŞB’sinde ne 15 Temmuz Kalkışmasından sonra ne de 15 Temmuz Kalkışmasından önce bir tek FETÖ/PDY mensubu barınamamıştır.
İşinde çok iyi olduğu belgeli Karaaslan’ı, bu kadar belediyenin tercih etmesinden doğal ne olabilir!
101 belediye gibi; Dünya Bankası da Karaaslan’ın bilgi ve birikimlerinden faydalanmak için kapısını çalmış ve onunla danışman olarak çalışmıştır.
Mesleki kariyeri boyunca toplamda 101 belediyeye danışmanlık hizmeti veren Karaaslan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Özlem Çerçioğlu başta olmak üzere hiç bir belediye başkanının özel danışmanı değildi.
Çünkü; işlerinin yoğunluğu belediye başkan danışmanlığı gibi bir görevi üstlenmesine imkan vermiyordu.
Karaaslan’ın 14 aylık tutukluluk süresince bilerek ve isteyerek, “FETÖ/PDY’nin belediyeler imamı olan bu kişi, Çerçioğlu’nun özel danışmanıdır!” yalanını ve algısını kamuoyuna pompalayanlar halkın huzurunda rezil oldular.
Karaaslan’ın özgürlüğüne kavuşması sonrasında; “ARTIK ne yazacaklar?” diye merak ediyorduk…
İftira çetesi ve ağababalarının son iddiaları “pes!” dedirtti…
Vallahi de pes!
Bu kadarına “pes!”…
Atatürk’ün gösterdiği yolda kararlılıkla ilerleyen Aydın’ın ÖZLEM’i için “FETÖ’cü!” dediniz…
Atatürk’ün işaret ettiği Çağdaş Türk Kadınına en güzel örnek Çerçioğlu için “FETÖ’ye finans desteği sağlıyor!” dediniz…
Daha neler neler dediniz…
Amaaaa!!!
Bu kadarını kimse beklemiyordu…
İftira çetesi ve siyasi işbirlikçileri; 14 ay aradan sonra Karaaslan yalanını bıraktılar ve şimdi de FETÖ’nün Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu’nu desteklediği yalanını ortaya attılar.
Bu kadarını kimse tahmin etmezdi!
Böyle bir yalanı ancak ve ancak; 2019 yerel seçiminde bir kez daha Büyük Başkan Özlem Çerçioğlu’nun karşısına çıkmaya yürekleri olmayanlar ortaya atabilirdi.
Halkın Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu, 2019 yerel seçimleri öncesinde koltuğundan indirmeye çalışanların kıt akıllarına şimdi de böylesine aptalca bir senaryo gelmiş.
Deli saçması bu yalanlar; Türkiye’nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı ünvanına sahip Özlem Çerçioğlu’na zarar vermiyor aksine güçlendiriyor.
Özlem Çerçioğlu’nun hep destekçisi ve her zaman yanında olan halkı; dün olduğu gibi yine iftiracılar karşısında TOPUKLU EFE’nin yanında yer almaya devam ediyor.
Özlem Çerçioğlu destekçisi Aydın halkı; FETÖ’nün kimi desteklediğini de FETÖ’yü kimin desteklediğini de ARTIK çok iyi gördü ve biliyor.
Okyanus ötesine selam göndereni de o selamı ”başım-gözüm üstüne!” sözleriyle alanı da Özlem Çerçioğlu sevdalısı Aydın Halkı unutmadı, unutmayacak.
FETÖ/PDY’nin lideri olan terörist başı Fetullah Gülen’in yönettiği Gülen Cemaati’nin desteğiyle gelen seçim zaferi sonrası yapılan balkon konuşmasında; “Bitsin ARTIK bu hasretlik!” sözlerinin sarfedildiği o tarihi çağrıyı da unutmadık ve unutmayacağız.
Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu karşıtı iftira çetesi ve siyasi işbirlikçileri; ARTIK sizler de şunu unutmayın…
FETÖ/PDY konusunda herşeyi bilen ve gören Aydın Halkı; her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu Özlem Çerçioğlu’na, her zamankinden daha fazla destek vererek, 2019 yerel seçimlerinde tarihi bir başarıya imza atacaktır.
Siyasi işbirlikçilerden oluşan iftira çetesi ARTIK şunu da unutmayın…
Çerçioğlu’nun halk gücü karşısında iki kez yaşadığınız hezimetlere bir yenisi daha ama bu kez çok şiddetlisi eklenecek ve o büyük hezimet aynı zamanda da siyasi hayatınızın sonu olacak.
Ve sizler o hezimeti hiç bir zaman unutamayacaksınız!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin