SÖKESPOR SAHAYA NAZİLLİ’DE İNDİ

0
198

Sharing is caring!

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Sökespor, yeni sezona Nazilli Esat Ergüler Spor Tesileri’nde başladı. Nazilli Belediyespor’un Kızılcahamam kampında olması nedeniyle tesislerin boşalmıştı. Sökespor Kulübü Başkanı’nın girişimleriyle, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyespor kamptan dönene kadar, tesislerin kapısını Sökespor’a açtı.

Sökespor, 24 kişilik kadrosuyla ilk antrenmanını Teknik Direktör Cevdet Çapar ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleştirdi. Düz koşuyla başlayan ilk antrenman, ısınma hareketleriyle devam etti. Son olarak tekrar düz koşu yapan Sökespor, idmanı sonlandırdı.

“İYİ BAŞLAYIP, İYİ BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Sökespor Teknik Direktörü Cevdet Çapar, “Tecrübeli futbolcuları ve karakterli futbolcuları kadromuza dahil ettik. Sökespor olarak maalesef 2 sezondur son maçlarda şampiyonluğu kaçırıyoruz. İnşallah sonumuz iyi olacak diye düşünüyorum. Çok iyi mücadele edip, sezona iyi başlamak istiyoruz. Son maçlara bırakmak istemiyoruz bazı şeyleri. Son maçlara kaldığımız zaman, karaktersiz işler dönüyor. Biz olay bu noktalara gelmeden işi sonlandırmak istiyoruz. Herkes bu sezon şampiyonluğa oynamak istiyor. Çok değerli takımlar var. Tabi ki sezona herkes kağıt üstünde şampiyonluk diye başlar. Ama futbol sahada oynanıyor. Mücadele edeceğiz. Biz iyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz. Bunu başarabilecek kapasitede bir takıma sahibiz” dedi.

Sökespor Teknik Direktörü Cevdet Çapar, “Nazilli Belediyespor, Ankara’daki kampından dönene kadar, idmanlarımızı burada yapacağız. Onlar döndükten sonra bir süre Söke’de TAYEM Ziraat Okulu Stadı’nda çalışacağız. Ligin başlamasına kısa bir süre kala da Afyon’da kamp yapacağız. Verimli bir dönem geçirmek istiyoruz. Lige hazır başlamak istiyoruz” dedi

“YABANCI SOL BEK ALABİLİRİZ”

Transferler hakkında değerlendirme yapan Çapar, “Şu an mevcut kadromuzun hepsi Türk oyunculardan kurulu. Belki sol bek mevkisine yabancı uyruklu bir transfer yapabiliriz. Şu an bu kadroyla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Sökespor’un ilk idmanını izleyenler arasında Kulüp Başkanı Yusuf Günal ve Genel Kaptan İsmail Akalın da vardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin