SÖKESPOR’DA ALANZİNHO SESLERİ!

0
191

Sharing is caring!

Güzelhisar Gazetesi’nin haberine göre Bölgesel Amatör Lig (BAL) mücadele eden Sökespor, Brezilyalı orta saha oyuncusu Alanzinho ile ilgilendiği öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son maçta kaçıran ve önümüzdeki sezon 3.Lige çıkmak için transfer çalışmalarını hızlandıran Sökespor’un bir dönem Trabzonspor’da forma giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Alanzinho ile ilgilendiği öğrenildi. Sökespor’dan yapılan açıklamaya göre Alanzinho Alan Carlos Gomes Da Costa’nın Aydın’a gelmek istediği ifade edilirken, yönetimsel açıdan Sökespor’un güçlü bir takım olmasından dolayı burayı tercih ettiği bilgisine ulaşıldı.

Sökespor Basın Sözcüsü İsmail Akalın’ın Alanziho transferi ile ilgili yaptığı açıklamada “Yabancı oyuncu transferi gündemimizde birkaç kişi var görüştüğümüz. Bunlardan biri Alanzinho. Kendisi de gelmek istiyormuş buraya. Biz de düşünüyoruz. Kendisiyle görüştük. Alanzinho sosyal medyadan böyle bir gündem oluşturmuş. Sökespor’u tercih etmesi normal. Paralar ödeniyor. Yönetimsel açıdan bir sıkıntı da yok. Bunun dışında bir iki tane daha yabancı oyuncu var. Durun bakalım. Bazı şeyler bakıyorsunuz hemen oluveriyor. Ama Alanzinho gerçekçi olursak bizim tasarrufumuz değil şuan. Daha genç yetenekli yabancı oyuncular var. Kontenjan durumu da var zaten. 5 kontenjan var. Biz bunu 6 yaparsak takımı bozarız. Dikkatle çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin