Hiç arkadaşı kalmadı

0
206

Sharing is caring!

Goal Barcelona muhabiri Ignasi Oliva, Arda Turan’ın Barcelona’da hiç arkadaşının kalmadığını söyleyerek, “Şu anda herkes Arda Turan’ın Barcelona’dan gitmesini istiyor. Hiçbir yönetim kurulu üyesi bunu kamuoyu önünde söylemiyor ama özel konuşmalarda dile getiriyorlar” dedi.

 
Oliva, Goal.com.tr’ye Arda Turan’la ilgili bilgi ve görüşlerini anlattığı bir yazı kaleme aldı.‘KAMUOYU ÖNÜNDE SÖYLENMİYOR AMA…’

Oliva, şunları kaydetti: “Şu anda herkes Arda Turan’ın Barcelona’dan gitmesini istiyor. Hiçbir yönetim kurulu üyesi bunu kamuoyu önünde söylemiyor ama özel konuşmalarda dile getiriyorlar. Barcelona, birilerinin gelip Arda Turan için 30 milyon euro ödeyip oyuncuyu almasını umuyor. Luis Enrique’nin isteğiyle transfer edildi fakat Luis Enrique döneminde bile oynayamadı. Barcelona yöneticileri Arda Turan’dan para kazanmak istiyor. Yani şu an satış listesinde. Ancak yaşanan bu son olay, Arda’nın başka bir takıma transferini kolaylaştırmayacak.”

‘KİMSEYE SELAM DAHİ VERMEDİ’

Oliva, şöyle devam etti: “Arda geldiği günden bu yana bir kere bile basın toplantısı düzenlemedi; röportaj alanına (mixed zone) çıkmadı. Bu konuda Neymar’dan bile daha kötü. Katalan basınına asla konuşmadı, kimseye selam dahi vermedi. Burada arkadaşı yok. Açıkçası herkes onun gitmesini istiyor.”

‘BU ŞARTLAR ALTINDA DEĞERİ HER GEÇEN HAFTA DÜŞÜYOR’

Bana kalırsa Arda’yı isteyen kulüpler, Barcelona’nın onu satmak istediğini biliyor. Bu yüzen satış yaz sonuna kalabilir. Çünkü bu şartlar altında değeri her geçen hafta düşüyor. O, Barça için hiçbir zaman yararlı bir futbolcu olmadı, o yüzden satış listesinde. Aldığı maaşa göre performansı çok düşük. Davranışları iyi değil ve aynı zamanda yaşlı. Barcelona’da bir geleceği yok. En azından Camp Nou’da.”

GAZETECİYE SALDIRI

Barcelona’lı oyuncu ve Milli Takım kaptanı Arda Turan, Makedonya maçı dönüşü uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye saldırıda bulunmuş, bunun ardından Milli Takım kadrosundan çıkarılmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin