22 HAZİRANDAN SONRA OPERASYON VAR

0
207

Sharing is caring!

Tüm Türkiye de olduğu gibi Aydın’da da merak edilen Fetö’nün siyasi ayağına indirilecek darbe konusunu MHP’li vekil açıkladı “22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacak’

Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hindistan gezisine katılan MHP’li milletvekili Saffet Sancaklı, uçakta Erdoğan ile yaptığı görüşmeyle ilgili çarpıcı bir detay paylaştı. Sancaklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile FETÖ operasyonları konusunda yaptığı görüşmede kendisine, 22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacağı algısı oluştuğunu söyledi.

FETÖNÜN AYDIN BAĞLANTILARI ORTAYA ÇIKACAK
Fetö’nün Aydın genelinde yapılanmasına karşı siyasi kalkan olan isimlerin yapılacak operasyon İle gözaltına alınmaları bekleniyor.Aydında bir çok kurumda görevden uzaklaştırılan memurların Aydın’a nasıl geldiği hangi siyasi referanslar ile görev yaptığı gündemdeki yerini korurken MHP’li Vekil Sancaklı’nın açıklaması bomba etkisi yarattı.


FETÖCÜLERE 50 DÖNÜM YER VERİLMEK İSTENMİŞ
Aydın’da fetöcülerin kendini gizlediğini belirten vatandaşlar kim nereye nasıl bulaşmış ise kime dayanıyorsa tutuklanmalı. Bu arada yatırım yapmak amacı ile talep ettiği 50 dönüm araziyi fetöcülere peşkeş çekmek istenildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. İddialarda adı geçen siyasinin kim olduğu aydın Halkı tarafından merak ediliyor. Yapılacak operasyonlarda bu karanlık bölümlerin ortaya çıkacağı belirtiliyor
BUNLAR TEMİZLENMELİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hindistan gezisine katılan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, görüşmedeki en önemli detayı Kocaeli’nin yerel Haberhodrimeydan gazetesine açıkladı. Sancaklı, uçakta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile FETÖ operasyonları konusunda yaptığı görüşmede kendisine, 22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacağı algısı oluştuğunu söyledi.
FETÖ operasyonları konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Saffet Sancaklı, “Mecliste hainlerle beraber ne kadar oturacağız. Bakın bu temizlenmeli” dedi.
“22’SİNDEN SONRA CİDDİ OPERASYON GELİYOR”
Sancaklı “FETÖ konusunu uçakta Sayın Cumhurbaşkanı ile konuştum. FETÖ operasyonunu tam anlamıyla yapmadığınız için inandırıcılığının kalmadığını söyledim. FETÖ’nün tepe kadrosunun, üst yönetiminin temizlemediğiniz için sıkıntı olacağını söyledim. Kendisinin konuşmasından 22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacağı algısı oluştu bende. Konuşmasından tavırlarından ciddi beklenti oluştu” ifadelerini kullandı.
“MECLİS’TE HAİNLERLE BERABER NE KADAR OTURACAĞIZ”
Sancaklı, “Sayın Devlet Bahçeli ısrarla siyasi ayak temizlenmeli gerektiğini ifade ediyor. Ankara kulislerinde, iki aşamalı FETÖ’ye siyasi operasyon yapılacağı söyleniyor. İlk önce bir grup, sonra bir grup alınacağı söyleniyor. Bu temizlenmezse olmaz. Mecliste hainlerle beraber ne kadar oturacağız. Bakın bu temizlenmeli” cümleleri ile konuşmasından detayları paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin