“Ben unuttum sen unutmadın”

Yasin Ünal. Kuşadası’nda bir apartmanda görevli. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Kuşadası’nda yapılan yol peyzaj çalışmalarını kurmaylarıyla birlikte incelemeye geldi. Başkan Çerçioğlu çalışmalar hakkında hummalı bir şekilde bilgi alırken Yahya Amca yanlarına yaklaştı. Başkan ve Yahya Amca’nın sohbeti kahkalarla dolu geçti. Sohbetteki ayrıntı bir nebze olsun yorucu tempoda dahi herkesi kahkaya boğdu.

Uzun süredir yılan hikayesine dönen Kuşadası Çarşı girişindeki ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarına Başkan Özlem Çerçioğlu el attı. Şikayetlerine bir türlü çözüm bulamayan esnaf sesini Başkan Çerçioğlu’na duyurduktan sonra işi ele alındı. Peyzaj çalışmaları, ağaçlandır ve ışıklandırma derken yapım aşamasını incelemeye geldi Topuklu Efe. Büyükşehir kurmaylarıyla birlikte ince eleyip sık dokuyarak çalışmaları yerinde takip eden Başkan Çerçioğlu’na tam o sırada Yahya Amca merhaba dedi.

Yahya Ünal, Çarşı içinde bulunanbir apartmanda görevli. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun Kuşadası’nda olduğunu öğrenince sohbet etmek için çalışma yapılan alanın yakınlarında Topuklu Efe’yi karşıladı. Kısa karşılamanın ardından Yahya Ünal Başkan Çerçioğlu’na hizmetlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Allah sizi başımızdan eksik etmesin diye konuşan Yahya Amca bir gafıyla herkesi kahkaya boğdu. Yahya Ünal “eşinin doğum günün unuttum. Siz onun yaş günün kutlama davetiyesi gönderdiniz. Ben unuttum, siz unutmadınız.” diye konuştu.

İşte o ilginç diyolog: