2 şüpheli, Aydın Polisi’nin elinden kaçamadı

Efeler’de şüpheli bir otomobili takibe alan polis ekipleri, kaçmak isteyen 2 zanlıyı Koçarlı’ya kadar süren kovalamacanın ardından yakaladı.
Olay, Efeler’de dün saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, takibe aldıkları 09 FB 601 plakalı otomobili uygulama noktasında durdurmak istedi. Dur ihtarına uymayan otomobildeki 3 zanlı, Muğla istikametine kaçmaya başladı. Koçarlı’ya ulaşan şüpheliler, polis ekiplerinin takibi sırasında başka bir otomobile çarpınca durmak zorunda kaldı. Şüphelilerden Çetin K. hemen yakalanırken önce kaçmayı başaran Mahsun S., bölgede yapılan aramalarda bulundu, diğer zanlı ise kaçmayı başardı. Narkotik ekipleri, şüphelilerin kaçarken yola attıkları çeşitli miktar ve türlerdeki uyuşturucu maddeyi de çevrede yapılan çalışmayla ele geçirdi.
Koçarlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen ve başka suçlardan da haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şüpheli, çıkarıldıkları Aydın Adliyesi’nde tutuklandı.